Harjoituskalenteri 2020

VIIKKO 44
PVMKLORYHMÄ, AIHE JA RASITUSPAIKKAOHJAAJAMÄÄRÄ
MA 26.1017:00-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
TI 27.1018:30-
20:00
Vyökoetekniikkavuoro: Itsepuolustustreeni, jossa opetetaan/kerrataan etäisyyden pitoa, suoran käden otteista irtautumista sekä lyönnin torjunta+vastaiskut ja -potkut (ns. kova itsepuolustus)
Rasitus: Reipas
Murskaamo 3 ja 4Vesa
KE 28.1018:30-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 29.1017:00-
18:30
Kuntotaekwondo: Nopeutta potkuihin. Kehonhuolto lopussa puoli tuntia.
Rasitus: Reipas
Murskaamo 2Aki
TO 29.1017:15-
18:15
Juniorit: Reaktioharjoituksia, käsi- ja jalkatekniikat
Rasitus: Perustaso
Murskaamo 3 ja 4Matti
PE 30.1017:00-
18:30
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
VIIKKO 45
PVMKLORYHMÄ, AIHE JA RASITUSPAIKKAOHJAAJAMÄÄRÄ
MA 2.1117:00-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
TI 3.1118:30-
20:00
Vyökoetekniikkavuoro:
Rasitus:
Murskaamo 3 ja 4
KE 4.1118:30-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 5.1117:00-
18:30
Kuntotaekwondo:
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 5.1117:15-
18:15
Juniorit:
Rasitus:
Murskaamo 3 ja 4Inari
PE 6.1117:00-
18:30
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
VIIKKO 46
PVMKLORYHMÄ, AIHE JA RASITUSPAIKKAOHJAAJAMÄÄRÄ
MA 9.1117:00-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
TI 10.1118:30-
20:00
Vyökoetekniikkavuoro:
Rasitus:
Murskaamo 3 ja 4
KE 11.1118:30-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 12.1117:00-
18:30
Kuntotaekwondo:
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 12.1117:15-
18:15
Juniorit:
Rasitus:
Murskaamo 3 ja 4
PE 13.1117:00-
18:30
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
VIIKKO 47
PVMKLORYHMÄ, AIHE JA RASITUSPAIKKAOHJAAJAMÄÄRÄ
MA 16.1117:00-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
TI 17.1118:30-
20:00
Vyökoetekniikkavuoro:
Rasitus:
Murskaamo 3 ja 4
KE 18.1118:30-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 19.1117:00-
18:30
Kuntotaekwondo:
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 19.1117:15-
18:15
Juniorit:
Rasitus:
Murskaamo 3 ja 4
PE 20.1117:00-
18:30
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
VIIKKO 48
PVMKLORYHMÄ, AIHE JA RASITUSPAIKKAOHJAAJAMÄÄRÄ
MA 23.1117:00-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1
TI 24.1118:30-
20:00
Vyökoetekniikkavuoro:
Rasitus:
Murskaamo 3 ja 4
KE 25.1118:30-
20:00
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 26.1117:00-
18:30
Kuntotaekwondo:
Rasitus:
Murskaamo 2
TO 26.1117:15-
18:15
Juniorit:
Rasitus:
Murskaamo 3 ja 4
PE 27.1117:00-
18:30
Vapaavuoro: Ei ohjattuja treenejä, mutta alue harrastajien käytössä!
Rasitus:
Murskaamo 1